Działamy na polskim rynku od 1983 roku. DOŚWIADCZENIE ZOBOWIĄZUJE...

Już ponad 20 lat świadczymy usługi transportowe własnym sprzętem.

Doświadczenie na rynku przewozów standardowych pod plandeką zarówno w kraju, jak i za granicą jest potwierdzeniem rzetelności, profesjonalizmu oraz niezawodności firmy od momentu jej powstania. To właśnie dzięki wymienionym cechom możemy pochwalić się uznaniem oraz autorytetem, jakim darzą nas współpracujący z nami kontrahenci. To dzięki nim i dla nich systematycznie się rozwijamy modernizując i podwyższając standard wykorzystywanego sprzętu oraz zwiększając efektywność wszystkich procesów transportowych, co w połączeniu z doświadczonym zespołem pracowników umożliwia realizację nawet najbardziej wymagających zadań. Pomimo, że działalność spółki wychodzi poza granice kraju i ma charakter międzynarodowy, od 1983 roku jedynym właścicielem firmy jest polski przedsiębiorca Andrzej Motyl.

Nasze mocne strony
Kompleksowość i doświadczenie

1. Zapewniamy kompleksową obsługę, oferując wszystkie rozwiązania logistyczne pod jednym dachem, dzięki czemu oszczędzasz czas i pieniądze.

2. Jesteśmy polską firmą, doskonale znamy realia rynku polskiego i szybko reagujemy na nie.

3. Jesteśmy samodzielną firmą, dzięki czemu cechuje nas elastyczność w podejmowaniu decyzji o rozwoju serwisu i doborze najlepszych partnerów biznesowych z korzyścią dla jakości świadczonych usług.

Sprzedaż części do samochodów ciężarowych

od 1997 Firma zaczęła sprzedaż części do samochodów ciężarowych produkcji zachodniej marki RENAULT, SCANIA, VOLVO, MAN, MERCEDES, DAF, IVECO, oraz pochodne naczepy przyczepy BPW, SAF, ROR, TRAYLOR, FRUEHAUF i inne. Naszymi dostawcami sa renomowane firmy dystrybucyjne jak i handlowe w kraju i za granicą. Długotrwala współpraca z dostawcami jak i wieloletnie doświadczenie nasze w tej branzy pozwala nam umiejętnie pomóc w dobraniu i sprzedaży części naszym klientom. Oferujemy części oryginalne jak i firmowe zamienniki - szeroka gamę produktów - możliwość wyboru towaru.

               

kontakt